3e klasse Padel Vrijdag Cilvion

3e klasse Padel Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Padel Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 1 juli
3
DE DOORDRAAIERS 1
1
MAARN 1
4
VLTV 1
0
WESTERVELD 2
3
Sportclub Houten 2
1
Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 2
Vrijdag 24 juni
2
MAARN 1
2
VLTV 1
3
WESTERVELD 2
1
Sportclub Houten 2
0
Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 2
4
DE DOORDRAAIERS 1
Vrijdag 17 juni
0
VLTV 1
4
DE DOORDRAAIERS 1
3
WESTERVELD 2
1
Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 2
Vrijdag 10 juni
1
WESTERVELD 2
3
DE DOORDRAAIERS 1
4
Sportclub Houten 2
0
VLTV 1
0
Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 2
4
MAARN 1
Vrijdag 3 juni
1
MAARN 1
3
WESTERVELD 2
0
DE DOORDRAAIERS 1
0
Sportclub Houten 2
4
VLTV 1
0
Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 2

Wedstrijdschema

VRGEM01
Sportclub Houten 2
Thuis
11-07-2022 19:30
Nr. 13803121
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Uitgesteld nieuwe datum maandag 11 juli. Wedstrijd wordt in Houten gespeeld. 19.00 uur verzamelen

Poule stand (4e in poule 3e klasse Padel Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOORDRAAIERS 1440014214
2.VLTV 15212101010
3.WESTERVELD 25302101010
4.MAARN 14112888
5.Sportclub Houten 23201848
6.Peakz Padel Utrecht - Vechtsebanen 250052182

Spelers (5)