Groen 2 10 t/m 12 jaar Jasmijn

Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

8e in poule Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Uitslag

Maandag 6 juni
6
BOSCH EN DUIN 1
0
MAARN 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule Groen 2 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ATALANTA 1770034834
2.SHOT 57502291329
3.BOSCH EN DUIN 17412281428
4.GRIFFENSTEYN 47421271527
5.MEIJENHAGEN 27124152715
6.DE NIENHOF 17214142814
7.KROMME RIJN 17025123012
8.MAARN 370259339