Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag

1e klasse Heren 17+ Zaterdag

7e in poule 1e klasse Heren 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 1e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOOGERHEIDE 17601311131
2.SOEST-ZUID 17511291329
3.BOSHEIM 47322231923
4.LUDENTI 17322212121
5.DOMSTAD 37223202220
6.RHIJNAUWEN 37124182418
7.MAARN 17214172517
8.SHOT 271069339