Vrijdag 17+ Dames 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 10 juni
2
AT RISK 2
2
BILTHOVEN 6
1
SHOT 1
3
DE TOSS 1
1
MAARN 1
3
DOMSTAD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE TOSS 1541015515
2.DOMSTAD 1540114614
3.SHOT 1530212812
4.BILTHOVEN 651137137
5.MAARN 151136146
6.AT RISK 250146146