3e kl Vr Av Dames Dubbel 35+ (4DD)

3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
4
LOCKHORST 1
0
LARSHEIM 1
1
LUDENTI 4
3
LEUSDEN 1
3
SPITSBERGEN 2
1
MAARN 1
Vrijdag 23 september
2
LUDENTI 4
2
MAARN 1
0
LARSHEIM 1
4
SPITSBERGEN 2
Vrijdag 16 september
3
MAARN 1
1
LARSHEIM 1
4
LOCKHORST 1
0
LUDENTI 4
3
SPITSBERGEN 2
1
LEUSDEN 1

Wedstrijdschema

L.T.V. Leusden 1
VRA DD Team Michaela
Uit
07-10-2022 19:00
Nr. 13824482
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: LET OP Deze wedstrijd zal worden gespeeld bij LTV de Eemelaar, Klettersteeg 11 Achterveld
VRA DD Team Michaela
L.T.V. Lockhorst 1
Thuis
14-10-2022 19:00
Nr. 13840280
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SPITSBERGEN 2330010210
2.LOCKHORST 12200808
3.MAARN 13111666
4.LEUSDEN 12101444
5.LUDENTI 43012393
6.LARSHEIM 130031111

Spelers (1)