U bent hier: Home › Competitie › Voorjaarscompetitie › Woensdag/Donderdag/Vrijdag Teams Voorjaar 2018

Woensdag/Donderdag/Vrijdag Teams Voorjaar 2018

Nummers 1 van de teams zijn tevens captain.

District Competitie 2018 - Donderdag 10.00 uur Dames

Dames 1
1e kl Do Mo DD17+

  1. Judith van Basten
  2. Marlies Oosterbaan
  3. Herma de Geus
  4. Corine Hendrickx
  5. Marian Hardeman
  6. Els Harleman

District Competitie 2018 - Vrijdag 19.00 uur Gemengd

Mix 1
4e kl Vr Av Gem 35+

  1. Greta Overbeek
  2. Hester Conen-Dulith
  3. Jacoline ter Maaten
  4. Huig Jan Dankers
  5. Maurice Smit
  6. Riny Moesbergen

Mix 2
4e kl Vr Av GD35+

  1. Cees van Ravesteijn
  2. Gerda Schregardus
  3. Tineke van Ravesteijn
  4. Lydia Pilaar
  5. Claudia van Velpen
  6. Peter Jansen
  7. Pieter van Dam

District Competitie 2018 - Vrijdag 19.00 uur Heren

Heren 1
2e kl Vr Av HD35+ 

  1. Paul Meijer
  2. Jacques Dokter
  3. Marco Bisschop
  4. Sander Gejas
  5. Dennis van Ravenswaaij
  6. Rolf Breslau

Heren 2
3e kl Vr Av HD35+

  1. Gert-Jan Alberts
  2. Leendert-Jan Huyser
  3. Ralf Fietje
  4. Sander Rietveld
  5. Anne-Peter van Riet
  6. Joost Wilts

Heren 3
4e kl Vr Av HD35+ 

  1. Roel te Velde
  2. Arne Breunesse
  3. Marco Boekelo
  4. Marten Brittijn
  5. Robert Bokx
  6. Cilvion van den Heuvel

Heren 4
4e kl Vr Av HD35+ 

  1. Eelco Wolting
  2. Peter van der Velpen
  3. Bart Schure
  4. Rob van Pomeren
  5. Ab Willemsen

District Competitie 2018 - Vrijdag 19.00 uur Dames

Dames 1
3e kl Vr Av DD17+

  1. Lisa Rasink
  2. Esther den Braven
  3. Susanne van der Does
  4. Katja Heemskerk
  5. Denise Lindhout

Dames 2
4e kl Vr Av DD17+

  1. Marijke Hempenius
  2. Kiran Dijkstra
  3. Paulien Breslau
  4. Beep Rietjens
  5. Areadne van Dijken

Dames 3
4e kl Vr Av DD17+

  1. Kimberley Smid
  2. Anouk Dons
  3. Charlotte Derksen
  4. Tessa Corduwener

Dames 1
3e kl Vr Av DD35+

  1. Michaela Bokx
  2. Renate Huinck
  3. Susanne Schat
  4. Wankie Chan
  5. Michelle Polspoel
  6. Pascale Kwee

Donderdagavond

8 & 9 Competitie

  1. Ingrid Kabout
  2. Maruscha van de Weerdt
  3. Tineke Ooms
  4. Karin Schoonhoven


Ogenblik a.u.b. ...