U bent hier: Home › Competitie › Voorjaarscompetitie › Zaterdag Teams Voorjaar 2018

Zaterdag Teams Voorjaar 2018

Nummers 1 van de teams zijn tevens captain.

District Competitie 2018 - Gemengd

Mix 1
1e kl Za Mi Gem 17+

  1. Michael Rasink
  2. Patrick Rasink
  3. Jeroen ter Meer
  4. Cliantha ter Meer-Hooi
  5. Suzan Riegstra
  6. Marjolijn Roper

Mix 2
3e kl Za Mi Gem 17+

  1. Sheila Rasink
  2. Leonie van Vliet
  3. Annabel Blom
  4. Frank van den Berk
  5. John van Galen

Mix 3
3e kl Za Mi Gem 17+

  1. Martijn Varwijk
  2. Eddy van Boxtel
  3. Patrick Hamulyak
  4. Maaike Klinkenberg
  5. Renée de Haas

Mix 1
1e kl Za Mi Gem 35+

  1. Eric Derksen
  2. Rob Hilferink
  3. Jacqueline Maarseveen
  4. Margreet van Laaren
  5. Maikel van Herel
  6. Elise Gieling

District Competitie 2018 - Heren

Heren 1
Hfdkl Za Mi Heren 17+

  1. Ronald Beduel
  2. Erwin van Leeuwen
  3. Tjerk Sijbesma
  4. Erik Brakké
  5. Erwin van Luit
  6. Jelle de Bruijn
  7. Maurits van der Velpen

Heren 2
3e kl Za Mi Heren 17+

  1. Marcel Lehman
  2. Frank van de Haar
  3. Walter van de Haar
  4. Ronald Becker
  5. Bert van Klaveren
  6. Erik Smit
  7. Simon Renes

Heren 1
2e kl Za Mi Heren 35+

  1. Gert Dijkhorst
  2. Stefan Schrader
  3. Theo van Gameren
  4. Anton Schaddelee
  5. Jan-Theo Overbeek
  6. Henk de Man
  7. Wiebe Oosterhoff
  8. Henk-Jan van Donkelaar

Heren 2
3e kl Za Mi Heren 35+

  1. Henk Snellen
  2. Albert de Gans
  3. René Geurtsen
  4. Eric Klutz
  5. Rene Dijkhorst
  6. Eric Kersbergen

Heren 3
3e kl Za Mi Heren 35+

  1. Onno Rost van Tonningen
  2. Hans van Leeuwen
  3. Paul Bisschop
  4. Wijnand Westbroek
  5. Barend van Ginkel

District Competitie 2018 - Dames

Dames 1
1e kl Za Mi Dames 17+

  1. Carla Schoen
  2. Caroline Smit
  3. Jeanette Onderdonck
  4. Kirsten Vermeer

Dames 2
2e kl Za Mi Dames 17+

  1. Anouk Roemer
  2. Esther Renes
  3. Hester Blankvoort
  4. Natascha Kruidhof
  5. Ruth Bisschop
  6. Hanka van den Berk

Dames 3
3e kl Za Mi Dames 17+

  1. Sylvia Plomp
  2. Tjitske Vos
  3. Jacqueline Endert
  4. Nathaly van Laar


Ogenblik a.u.b. ...