3e KL DD 17+ Wo Team Michaela

3e klasse Dames dubbel 17+ Woensdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Woensdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Woensdag 29 juni
2
MAARN 1
2
EWIJK 1
Woensdag 22 juni
3
DUNO 1
1
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
LUDENTI 1
4
WAALRACKETS 1
2
EWIJK 1
2
LIENDEN 1
4
ATC ALPHEN GLD 1
0
MAARN 1
Woensdag 15 juni
0
DUNO 1
4
WAALRACKETS 1
2
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
2
LUDENTI 1
1
ATC ALPHEN GLD 1
3
LIENDEN 1
Woensdag 8 juni
4
LIENDEN 1
0
MAARN 1
1
LUDENTI 1
3
DUNO 1
4
WAALRACKETS 1
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
EWIJK 1
4
ATC ALPHEN GLD 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Woensdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.WAALRACKETS 1751122622
2.LIENDEN 17511181018
3.DUNO 17412161216
4.DE BONGERD-BEUSICHEM 17313141414
5.ATC ALPHEN GLD 17214141414
6.MAARN 17223101810
7.EWIJK 171249199
8.LUDENTI 171159199

Spelers (4)