2e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar

3e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

7e in poule 3e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Maandag 6 juni
4
MAARN 1
2
KROMME RIJN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE VALE OUWE 1770040240
2.HOOGLANDERVEEN 27511301230
3.SOESTERKWARTIER 17331222022
4.SOESTERBERG 17223182418
5.KROMME RIJN 17214182418
6.DE GOOISCHE VALLEI 27214172517
7.MAARN 17124123012
8.DE EEMSLAG 17106113111