2e klasse Jr 11 t/m 14 jaar Jeroen

2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

5e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 6 juni
3
LUDENTI 2
3
MAARN 1
6
GRIFFENSTEYN 1
0
SOESTERBERG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BAARN 17511321032
2.GRIFFENSTEYN 17502301230
3.LUDENTI 27322261626
4.LOCKHORST 17421251725
5.MAARN 17322202220
6.LEUSDEN 27214162616
7.STROKEL 17115113111
8.SOESTERBERG 170168348

Spelers (1)