Vrijdag 35+ Heren 1

3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 10 juni
0
LEUSDEN 2
0
SPITSBERGEN 1
0
MAARN 1
4
LEUSDEN 2
4
EDESE TC 1
0
HOUTEN 2
Vrijdag 3 juni
4
SPITSBERGEN 1
0
DE KAMP 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEUSDEN 2540016016
2.EDESE TC 1540113713
3.SPITSBERGEN 15202979
4.HOUTEN 252128128
5.DE KAMP 151045155
6.MAARN 150145155