Vrijdag 35+ Dames 2 Kiran

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 10 juni
1
MANGER CATS 4
3
MAARN 2
0
RISENBORGH 1
4
LOCKHORST 2
2
EDESE TC 1
2
LEUSDEN 3
Dinsdag 7 juni
1
MAARN 2
3
RISENBORGH 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOCKHORST 2550019119
2.RISENBORGH 1531112812
3.EDESE TC 15212101010
4.LEUSDEN 35131101010
5.MAARN 251137137
6.MANGER CATS 450052182