2e klasse Padel Zaterdag

2e klasse Padel Zaterdag - Suzan

5e in poule 2e klasse Padel Zaterdag - Suzan
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 2e klasse Padel Zaterdag - Suzan)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HUISSEN 1440016016
2.KELTENWOUD 1431011511
3.SPITSBERGEN 15212101010
4.MAASPOORT 15212101010
5.MAARN 150145155
6.SCHUYTGRAAF 250234164

Spelers (5)