2e klasse Padel Vrijdag

5e klasse Padel Vrijdag Avond - Eric

5e in poule 5e klasse Padel Vrijdag Avond - Eric
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
3
BARNEVELD 1
1
MAARN 2
4
DE DOORDRAAIERS 5
0
SHOT 8
3
LARSHEIM 1
1
VATHORST 3
Vrijdag 23 september
0
SHOT 8
4
BARNEVELD 1
2
DE DOORDRAAIERS 5
2
VATHORST 3
0
MAARN 2
0
LARSHEIM 1
Vrijdag 16 september
4
VATHORST 3
0
MAARN 2
4
LARSHEIM 1
0
SHOT 8
1
BARNEVELD 1
3
DE DOORDRAAIERS 5

Wedstrijdschema

L.T.V. De Doordraaiers 5
VRGEM02
Uit
07-10-2022 19:00
Nr. 13829416
Baansoort: Kunstgras
VRGEM02
Z.T.C. Shot 8
Thuis
14-10-2022 20:00
Nr. 13811395
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 5e klasse Padel Vrijdag Avond - Eric)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOORDRAAIERS 53210939
2.BARNEVELD 13201848
3.LARSHEIM 12200717
4.VATHORST 33111757
5.MAARN 22002171
6.SHOT 830030120

Spelers (7)