Hoofdklasse Jongens 13 t/m 17 jaar

2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 oktober
6
GRIFFENSTEYN 2
0
RISENBORGH 1
1
SHOT 3
5
ODIJK 1
2
LOCKHORST 2
4
MAARN 1
Zondag 25 september
1
SHOT 3
5
RISENBORGH 1
4
MAARN 1
2
GRIFFENSTEYN 2
6
ODIJK 1
0
LOCKHORST 2
Zondag 18 september
2
RISENBORGH 1
4
MAARN 1
6
GRIFFENSTEYN 2
0
ODIJK 1

Wedstrijdschema

Z.T.C. Shot 3
Zo Jongens 13 tm 17 Team Olivier
Uit
09-10-2022 12:30
Nr. 13848553
Baansoort: Gravel
Zo Jongens 13 tm 17 Team Olivier
S.V. Odijk Tennis 1
Thuis
16-10-2022 13:00
Nr. 13827103
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (2e in poule 2e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GRIFFENSTEYN 2320114414
2.MAARN 1330012612
3.ODIJK 1320111711
4.RISENBORGH 131027117
5.LOCKHORST 220022102
6.SHOT 320022102

Spelers (1)