Zo Junioren Team Jules

4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 oktober
6
UITWIJK 1
0
MAARN 3
3
LARSHEIM 1
3
GRIFFENSTEYN 6
3
DE NIENHOF 2
3
RHIJNAUWEN 1
Zondag 25 september
1
LARSHEIM 1
5
MAARN 3
3
RHIJNAUWEN 1
3
UITWIJK 1
1
GRIFFENSTEYN 6
5
DE NIENHOF 2
Zondag 18 september
0
UITWIJK 1
0
GRIFFENSTEYN 6
3
MAARN 3
3
RHIJNAUWEN 1
0
DE NIENHOF 2
0
LARSHEIM 1

Wedstrijdschema

T.V. Griffensteyn 6
Zo Junioren Team Jules
Uit
09-10-2022 11:30
Nr. 13850149
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zo Junioren Team Jules
B.L.T.C. De Niënhof 2
Thuis
16-10-2022 10:00
Nr. 13825676
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (4e in poule 4e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RHIJNAUWEN 13030999
2.UITWIJK 12110939
3.DE NIENHOF 22110848
4.MAARN 331118108
5.LARSHEIM 12011484
6.GRIFFENSTEYN 62011484

Spelers (1)