1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar

1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

4e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 oktober
3
DUNO 1
3
GRIFFENSTEYN 2
4
SPITSBERGEN 1
2
MAARN 1
3
EDESE TC 1
3
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
Zondag 25 september
6
GRIFFENSTEYN 2
0
EDESE TC 1
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
2
SPITSBERGEN 1
Zondag 18 september
1
MAARN 1
5
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
SPITSBERGEN 1
6
GRIFFENSTEYN 2

Wedstrijdschema

T.V. Griffensteyn 2
Zo Junioren Team Kees
Uit
09-10-2022 11:30
Nr. 13825256
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zo Junioren Team Kees
Edese Tennis Club 1
Thuis
16-10-2022 10:00
Nr. 13833431
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.
T.V. DUNO 1
Zo Junioren Team Kees
Uit
06-11-2022 10:00
Nr. 13849427
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Er kan alleen per pin worden betaald. Er wordt op gravel gespeeld maar bij regen kan worden uitgeweken naar kunstgras

Poule stand (4e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GRIFFENSTEYN 2321015315
2.DE BONGERD-BEUSICHEM 1321012612
3.SPITSBERGEN 131026126
4.MAARN 12002393
5.DUNO 11010333
6.EDESE TC 12011393

Spelers (1)