3e klasse Heren 17+ Zaterdag

3e klasse Heren 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 oktober
4
MAARN 2
2
KROMME RIJN 3
2
RHIJNAUWEN 3
4
GOOILAND 2
6
LOCKHORST 1
0
DE KAMP 1
Zaterdag 24 september
2
GOOILAND 2
2
MAARN 2
4
DE KAMP 1
2
RHIJNAUWEN 3
3
LOCKHORST 1
3
KROMME RIJN 3
Zaterdag 17 september
4
KROMME RIJN 3
2
GOOILAND 2
6
MAARN 2
0
DE KAMP 1
1
RHIJNAUWEN 3
5
LOCKHORST 1

Wedstrijdschema

U.L.T.V. Rhijnauwen 3
ZA HED Team Arjen
Uit
08-10-2022 14:30
Nr. 13851161
Baansoort: Gravel
ZA HED Team Arjen
L.T.V. Lockhorst 1
Thuis
15-10-2022 13:00
Nr. 13855939
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (2e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOCKHORST 1321014414
2.MAARN 2220010210
3.KROMME RIJN 33111999
4.GOOILAND 22101666
5.RHIJNAUWEN 330035135
6.DE KAMP 131024144

Spelers (1)