1e kl Za Dames 17+

2e klasse Dames 17+ Zaterdag

2e in poule 2e klasse Dames 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 oktober
4
MAARN 1
2
DE HELSTER 1
4
DE LINDEN 1
2
HERVELD 1
1
TACHYS 1
5
ALTB 1
Zaterdag 24 september
2
DE HELSTER 1
4
DE LINDEN 1
1
TACHYS 1
5
HERVELD 1
4
ALTB 1
2
MAARN 1
Zaterdag 17 september
3
HERVELD 1
3
DE HELSTER 1
5
MAARN 1
1
TACHYS 1
5
DE LINDEN 1
1
ALTB 1

Wedstrijdschema

ZA DED Team Tara en Maaike
T.C. de Linden 1
Thuis
08-10-2022 09:30
Nr. 13815106
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.
T.V.H.A. 1
ZA DED Team Tara en Maaike
Uit
15-10-2022 10:00
Nr. 13820926
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (2e in poule 2e klasse Dames 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE LINDEN 1330013513
2.MAARN 1320111711
3.ALTB 1320110810
4.HERVELD 1311110810
5.DE HELSTER 130127117
6.TACHYS 130033153

Spelers (2)