VRA HD Team René

4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
2
LEUSDEN 2
2
RISENBORGH 1
3
GRIFFENSTEYN 3
1
SHOT 1
3
MAARN 3
1
DE NIENHOF 3
Vrijdag 23 september
0
DE NIENHOF 3
4
LEUSDEN 2
3
SHOT 1
1
MAARN 3
1
GRIFFENSTEYN 3
3
RISENBORGH 1
Vrijdag 16 september
0
MAARN 3
4
GRIFFENSTEYN 3
3
LEUSDEN 2
1
SHOT 1
4
RISENBORGH 1
0
DE NIENHOF 3

Wedstrijdschema

VRA HD Team René
L.T.V. Leusden 2
Thuis
07-10-2022 19:00
Nr. 13860367
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.
T.V. Risenborgh 1
VRA HD Team René
Uit
14-10-2022 19:00
Nr. 13856826
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RISENBORGH 13210939
2.LEUSDEN 23210939
3.GRIFFENSTEYN 33201848
4.SHOT 13102575
5.MAARN 33102484
6.DE NIENHOF 330031111

Spelers (1)