3e kl Vr Av GD 35+ (DD-HD-2GD)

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
0
AURORA 2
4
ODIJK 3
3
UITWIJK 3
1
MAARN 2
4
ATALANTA 8
0
SHOT 2
Vrijdag 23 september
4
ATALANTA 8
0
ODIJK 3
0
SHOT 2
4
UITWIJK 3
4
MAARN 2
0
AURORA 2
Vrijdag 16 september
1
AURORA 2
3
SHOT 2
1
UITWIJK 3
3
ATALANTA 8
4
ODIJK 3
0
MAARN 2

Wedstrijdschema

tc Atalanta 8
VRA GD Team Cees
Uit
07-10-2022 19:00
Nr. 13831643
Baansoort: Gravel
VRA GD Team Cees
Z.T.C. Shot 2
Thuis
14-10-2022 19:00
Nr. 13819024
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (4e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ATALANTA 8330011111
2.UITWIJK 33201848
3.ODIJK 33201848
4.MAARN 23102575
5.SHOT 23102393
6.AURORA 230031111

Spelers (1)