3e klasse Gemengd Dubbel 35

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
0
LEUSDEN 2
4
SOESTERBERG 2
2
LARSHEIM 2
2
BARNEVELD 1
2
MAARN 1
2
NIEUWLAND 3
Vrijdag 23 september
4
MAARN 1
0
SOESTERBERG 2
4
BARNEVELD 1
0
LEUSDEN 2
4
NIEUWLAND 3
0
LARSHEIM 2
Vrijdag 16 september
2
LEUSDEN 2
2
NIEUWLAND 3
0
SOESTERBERG 2
4
BARNEVELD 1

Wedstrijdschema

VRA GD Team Jacoline
L.T.C. Barneveld 1
Thuis
07-10-2022 19:00
Nr. 13830604
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.
L.T.V. Leusden 2
VRA GD Team Jacoline
Uit
14-10-2022 19:00
Nr. 13846010
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: LET OP Deze wedstrijd zal worden gespeeld bij LTV de Eemelaar, Klettersteeg 11 Achterveld
Larsheim 2
VRA GD Team Jacoline
Uit
21-10-2022 19:00
Nr. 13807922
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BARNEVELD 1321010210
2.NIEUWLAND 33120848
3.MAARN 12110626
4.SOESTERBERG 23102484
5.LEUSDEN 230122102
6.LARSHEIM 22011262

Spelers (1)