3e klasse Dames Dubbel 17+

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 30 september
3
BARNEVELD 1
1
DE BREE 1
0
AMERONGEN 1
4
SPITSBERGEN 3
0
LEUSDEN 3
4
MAARN 1
Vrijdag 23 september
1
AMERONGEN 1
3
MAARN 1
2
DE BREE 1
2
LEUSDEN 3
2
SPITSBERGEN 3
2
BARNEVELD 1
Vrijdag 16 september
1
LEUSDEN 3
3
SPITSBERGEN 3
1
BARNEVELD 1
3
AMERONGEN 1
3
MAARN 1
1
DE BREE 1

Wedstrijdschema

T.V. Spitsbergen 3
VRA DD Team Kimberley
Uit
07-10-2022 19:00
Nr. 13862589
Baansoort: Kunstgras
VRA DD Team Kimberley
L.T.C. Barneveld 1
Thuis
14-10-2022 19:00
Nr. 13842605
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij LTV Maarn kan alleen met PIN worden betaald.

Poule stand (1e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.MAARN 1330010210
2.SPITSBERGEN 33210939
3.BARNEVELD 13111666
4.DE BREE 13012484
5.AMERONGEN 13102484
6.LEUSDEN 33012393

Spelers (1)